Oferta drukarni

Pracujemy dla Was 7 dni w tygodniu. Od 7:00 do 24:00

Plotowanie i skanowanie

Wydruki wielkoformatowe rysunków technicznych, skanowanie, kopiowanie, bindowanie, oprawianie, kompleksowa obsługa projektów budowlanych

 • Skanowanie wielkoformatowe.

  W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno skanowanie tradycyjne w formatach A4-A3 jak i skanowanie wielkoformatowe. Maksymalna szerokość skanowanego materiału do 1300mm a długość?? Dużoooooo :P

 • Dokumentacje powykonawcze.

  Jedną z naszych specjalności jest kompleksowa i profesjonalna obsługa firm projektowych i budowlanych. BUDIMEX, SKANSKA, SWECO, ARCHICOM to firmy które nam zaufały i powierzają nam swoje projekty. Jeśli potrzebują Państwo wydrukować lub skopiować dokumentacje budowlane, powykonawcze to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • Rozmiary plotowanych rysunków.

  Do plotowania rysunków używamy standardowych szerokości rolek papieru. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna szerokość rolki - max 1118mm - czyli docelowa szerokość rysunku nie może przekraczać 1110mm, długość rysunku nie jest żadnym problemem, nawet do kilkunastu metrów.

Materiały na których plotujemy

Przygotowanie rysunków do plotowania.

Pliki DWG/CAD plotowane są na podstawie przekazanych informacji odnośnie skali lub formatu w jakim mają być wydrukowane. Dlatego takie drobne podpowiedzi pomogą nam aby idealnie wydrukować podesłane pliki

 • Rodzaje plików

  Pliki .pdf oraz .dwg to to co nas podnieca ;)

 • Kolor.

  Domyślnie plotujemy w monochromie, lub none - zazwyczaj kolor, ale wszystko z głową- mierzymy i dobieramy skalę tak, aby zgadzała się z tabelką po wydruku.

 • Pytania?

  Jeżeli mają Państwo jakieś sugestie, pytania, prosimy zamieścić je w mailu ze zleceniem, a my z pewnością odpowiemy w jak najkrótszym czasie ;)

 • Składanie czy Rolowanie?

  Po wydruku rysunki standardowo są składane. Do tego potrzebujemy informacji w jaki sposób mają być złożone (do wpięcia, do teczki, do koszulki - zakładka POMOC pomoże wybrać odpowiednią opcję)

Ekipa

Ekipa księżniczek i rycerzy zaprawionych w boju (niektórzy od 15 lat) - plotują rysunki Cad'owskie, grafikę i co tylko się zamarzy.

Drodzy Klienci!

 

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty:

DELIVERY G24

 

JEDYNE 9,76 zł netto na terenie Wrocławia

 

Z dowozem STARTUJEMY w dni robocze od 8:00