Oferta drukarni

Pracujemy dla Was 7 dni w tygodniu. Od 7:00 do 24:00

Pieczątki, Tuszowanie

Potrzebujesz pieczątki, która odbije unikatowość Twojej firmy lub osoby?
Masz dość szybko schnącego tuszu i ciągłego rozczarowania spowodowanego brakiem wyrazistości Twoich pieczątek?
Z naszym szerokim asortymentem i usługami, które poprawią funkcjonalność na nowo zaczniesz dostrzegać jak ważnym elementem w rozwoju firmy są odpowiedniej jakości stemple.

W naszej ofercie posiadamy pieczątki marki: WAGRAF, NOMO, MODICO

W naszej szerokiej gamie produktów znajdziesz pieczątki, takie jak:

Dodatkowe tusze

  • Tusz UV

    Używany jest do stemplowania na dokumentach, na ludzkiej skórze i innych porowatych powierzchniach. Można go używać do znakowania tajnych i istotnych dokumentów oraz do stemplowania dłoni na dyskotekach i imprezach. Widzialny jest tylko w promieniach UV. Jego cechy to spora wydajność i wysoka jakość odbicia. Można go używać również do nasączenia suchych cartridge'y do oprawek Modico (system ramkowy), do wafli (system Modicolor), a także do najnowszych oprawek Modico F.

  • Tusz szybkoschnący

    Służy do stemplowania niemal wszystkich typów powierzchni gładkich. Dzięki unikalnej recepturzr i dużej gęstości, gwarantuje niezwykle wysoką jakość odbicia na: metalu, folii, szklr, tworzywach sztucznych, drewnie i innych powierzchniach. Można go używać do stemplowania min. Na płytach CD, ofoliowanych katalogach, legitymacjach, kartach, materiałach drukowanych na kredzie połysk itp. Usunąć go można stosując środki na bazie alkoholu. Używany być może wyłącznie w najnowszych oprawkach Modico F i K8. Dostępny kolor: czarny

Drodzy Klienci!

 

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty:

DELIVERY G24

 

JEDYNE 9,76 zł netto na terenie Wrocławia

 

Z dowozem STARTUJEMY w dni robocze od 8:00