FORGOT YOUR DETAILS?

Grafika

WLEPKI

Vlepki - wlepki - naklejki - wklejki ... sami nie nadążamy za terminologią ; ) nie zmienia to faktu, że je tworzymy, w dowolnych formatach ! Druk na folii samoprzylepnej (matowej lub błyszczącej - glossy), wycinka po obrysie - ploter tnący. Jakość fotograficzna, technika - latex - bezwonna, można stosować również na wyrobach spożywczych (w odróżnieniu od solwentu...).

 

niektóre formaty wycina się mniej zmechanizowanym sprzętem...

vlepki

roll'up

Chyba najszybciej we Wrocławiu jesteśmy w stanie przygotować dla klienta "rollapa" - dzięki wydrukowi na drukarce latexowej nie musimy czekać na wyschnięcie wydruku przed montażem do kasety, na dodatek jakość jest porównywalna z drukiem laserowym - fotograficzna jakość, bez widocznych pasów na wydruku, szczególnie denerwujących przy wydrukach oglądanych z bliska. Roll'upy wykonujemy w dwóch szerokościach :

  • roll'up 100 : 100cm szerokości, 200cm wysokości
  • roll'up 85 : 85 cm szerokości, 200cm wysokości

Do wydruku roll'upów wykorzystujemy biały film z polipropylenu o grubość ok. 210 µm. Jest matowy i posiada specjalna powłoką do druku. Wyrób dedykowany jako nośnik grafiki do tworzenia systemów roll'up. Posiada dobrą odporność na zadrapania i wodę. Posiada estetyczny i elegancki jasno szary tył, nie przepuszcza światła, jest gładki oraz płaski (nie "łódkuje") oraz jest przyjazny dla środowiska (nie zawiera PCW).

Oczywiście roll'upy mogą być wykorzystywane również na zewnątrz - zarówno kaseta, jak wydruk są odporne na warunki atmosferyczne (normalne... huragany itp żywioły pomijamy ; )

TOP

Facebook